internet

Efekty pozycjonowania stron

 Pozycjonowanie stron jest to  działania które kieruje się przede wszystkim do wypromowania danego serwisu internetowego na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych dla wybranych wyrażeń kluczowych. Między innymi firma Site Up zajmuje się pozycjonowanie stron .Firma Site Up od 5 lat zajmuje się  pozycjonowanie stron internetowych na polskim rynku. Ich kilkuletnie doświadczenie pozwoliło zdobyć zaufanie kilkudziesięciu firm z różnych regionów Polski. Obecnie firma Site Up zajmuje się pozycjonowaniem ponad 900 fraz kluczowych z czego około 90% znajduję się na pierwszej stronie wyników wyszukiwarki google.pl.

Firma ta za darmo dokonujemy analizy konkurencyjnych stron z dotyczących branży firmy, która zleciła zlecenie branży oraz przeanalizujemy Każdą  stronę pod względem optymalizacji pod wyszukiwarki. Także za darmo firma ta pomaga klientom wybrać najoptymalniejsze słowa kluczowe pod które warto stronę wypozycjonować tak, aby zyskać jak najwięcej klientów. Cenę pozycjonowania jest ustalana indywidualnie dla każdej strony internetowej, przede wszystkim  zależy ona od konkurencji na dane słowo (frazę) kluczowe, w mniejszym stopniu od ilości wyników wyszukiwania. Po wykonaniu dokładnej analizie strony firma podaje cenę za wypozycjonowanie jej na pozycje „7-10”, „4-6” oraz „1-3” na poszczególne frazy kluczowe.

Każdy ich klient otrzymuje indywidualne konto w panelu aby mógł sam zajmować się i mieć dostęp do  monitoringu pozycji, gdzie na bieżąco może sprawdzić na których pozycjach aktualnie znajduje się jego strona, klient ma również możliwość śledzenia ile w danym dniu zapłaci za pozycjonowanie swojej strony. Z początkiem każdego nowego miesiąca każdy klient może otrzymać szczegółowy raport oraz kosztorys w pliku pdf. Kosztorys za efekt w rozliczeniu za każdy dzień podczas którego strona znajdowała się na pozycjach w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania google.pl, odpowiednio tylko za daną frazę kluczową. Jeżeli oczywiście strona klienta w danym dniu nie znajduję się w TOP 10 to płatność absolutnie  nie jest pobierana.

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *